Škoda Karoq 2.0 TDI Dsg 7 Automatik 4×4
Škoda Karoq 2.0 TDI Dsg 7 Automatik 4×4
Škoda Karoq 2.0 TDI Dsg 7 Automatik 4×4
Škoda Karoq 2.0 TDI Dsg 7 Automatik 4×4
Škoda Karoq 2.0 TDI Dsg 7 Automatik 4×4
Škoda Karoq 2.0 TDI Dsg 7 Automatik 4×4
Škoda Karoq 2.0 TDI Dsg 7 Automatik 4×4
Škoda Karoq 2.0 TDI Dsg 7 Automatik 4×4
Škoda Karoq 2.0 TDI Dsg 7 Automatik 4×4
Škoda Karoq 2.0 TDI Dsg 7 Automatik 4×4
Škoda Karoq 2.0 TDI Dsg 7 Automatik 4×4
Škoda Karoq 2.0 TDI Dsg 7 Automatik 4×4
Popullarizuar
21,700

Škoda Karoq 2.0 TDI Dsg 7 Automatik 4×4

Nr. Contact 049 788 567 (Whatsapp, Viber)

-Automjeti ka ardh nga Zvicra me daten 15.11.2023
Në gjendje perfekte dhe e gatshme për çdo lloj prove.
-Km 230 000
-Viti : 11.2018
-Automatik DSG – D7
-2.0 TDI – 115 kw-156 ps
I doganuar dhe i regjistruar ne RKS
Qmimi : 21 700

Vetura eshte ne gjendje shum te mire

-Start stop
-Hapje e dyrve dhe ndezje pa qels
-Distanc kontroll
-Front Asist kontroll
-Line asist
-Senzor para dhe mrapa
-Kamer mbrapa
-Pasqyret me palosje
-Air care system
-Senzor shiu
-Start-stop
-Senzora Parkingu me Kamer
-Sistemi i paralajmërimit të përplasjes me funksionin e frenimit emergjent
-Tempomat
-Ecosystème
-Editimi i gazit
-Sécurité
-Esp
-Klima tronik Air care
-Komanda te timon
-Navigacion te madh
-Fellne origjinale te Škoda dhe goma te reja M+S 17″
-I servisuar me rregull
-I importuar nga Zvicra me dt 15.11.2023
-I sapo doganuar dhe regjistruar
-Konsumi urban: 5.2 l/100 km
-Konsumi i përzier: 4,8 l/100 km
-Konsumi në rrugë të hapur: 4,5 l/100 km

Përmbledhje

  • Kategoria: Vetura
  • Brendi: Skoda
  • Modeli: KAROQ
  • Transmetuesi: Automatik
  • Kilometra të Kaluara: 230000
  • Karburanti: Dizel / Naftë
  • Targa: RKS
  • Gjendja: E Përdorur
  • Viti i Modelit: 2018