Shtepi ne shitje
Popullarizuar
60,000për m²

OKAZION.
Shitet shtepia ne fshatin Rrapez,ne Lushnje.
Siperfaqja e ndertimit 120 m2
Siperfaqja e truallit 1200 m2
Me dokumenta te rregullta.
Ne gjendje te mire
Zone e qete,e aksesueshme dhe teper e preferuar per banim.
Objekti eshte i rrethuar me gjelberim dhe peme te tjera frutore.
I mobiluar.
Ne prone ndodhet dhe nje hangar me nje hapesire te konsiderueshme.
Per me teper informacione kontaktoni ne WhatsApp.

Përmbledhje

  • Kategoria: Shtëpi
  • Madhësia e Shtëpisë: 120
  • Adresa: Rrapez,Kolonje
  • Kate: 1
  • Dhoma: 5