SHTËPI E RE NË KOLOVICË
SHTËPI E RE NË KOLOVICË
SHTËPI E RE NË KOLOVICË
SHTËPI E RE NË KOLOVICË
SHTËPI E RE NË KOLOVICË
SHTËPI E RE NË KOLOVICË
SHTËPI E RE NË KOLOVICË
SHTËPI E RE NË KOLOVICË
SHTËPI E RE NË KOLOVICË
SHTËPI E RE NË KOLOVICË
SHTËPI E RE NË KOLOVICË
SHTËPI E RE NË KOLOVICË
Popullarizuar
172,000

Shtëpia me sipërfaqe 180m² ndodhet në Kolovicë afër market Beka, Është e mobiluar në tërësi, me mobilie moderne dhe ka këtë renditje: kati parë ka qëndrimin ditor, kuzhinën dhe një banjo, ndërsa kati i dytë ka tri dhoma të gjumit, një banjo dhe një ballkon. Shtëpia është e ndertume para 8muje uj 24h, bëj ndrrim me 1 banesë deri 60m² ne fush kosovë e tjerat kesh,Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike dhe me dru. Ndodhet në truall prej 4 Ari i cili është i pajisur me fletë poseduese, me një oborr të mirëmbajtur. Shtëpia posedon një garazhë 4metrra gjon e 9metrra gjat per 2 vetura dhe një terasë.shtëpia ka instalimin e kamerave edhe të alarmit,Ka hapësirë parkingu të mjaftueshme dhe ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim,Rr ismet asllani qmimi 172000€ +38344574719.

Përmbledhje

  • Kategoria: Shtëpi
  • Adresa: Kolovicë, Prishtinë
  • Kate: 2
  • Dhoma: 4