shitje apartamenti
shitje apartamenti
shitje apartamenti
shitje apartamenti
shitje apartamenti
shitje apartamenti
shitje apartamenti
shitje apartamenti
shitje apartamenti
shitje apartamenti
shitje apartamenti
shitje apartamenti
Popullarizuar
1,300për m²

Shtepia ndodhet tek ish stacioni i fundit Tiranes Re pallati aiansigut. Kati i dyte (2). Pallati ka termoizolim mjaft efikas dhe ashensor. Ndertim i pas viteve 90. E rikonstruktuar. Sip. 185 meter katror. E pershtatshme per familje te medha, zyra ,biznes etj. E pa mobiluar. Vend i qete dhe pa zhurma. Ambiente te brendeshme te bollshme me kurbature te larte. Dhome ndenjeje dhe ambient gatimi mjaft te medha,te vecanta qe lidhen midis tyre. Ka tre ballkone e dy banjo.Uje Selite 24 ore. Gjithe ambientet e shtepise pershkohen nga dielli gjate dites. Me certifikate pronesie.

Përmbledhje

  • Kategoria: Banesa
  • Madhësia e Banesës: 185
  • Dhoma: 5(3dhoma gjumi)
  • Banjë: 2