Shitet volkswagen passat
Shitet volkswagen passat
Shitet volkswagen passat
Shitet volkswagen passat
Shitet volkswagen passat
Shitet volkswagen passat
Shitet volkswagen passat
Shitet volkswagen passat
Popullarizuar
3,000

Shitet passat 2001

Ne gjendje shume te mire gjenerike dhe motorike

Te paguara letrat dhe kualidimi per 2 vite

Me senssor parkimi,baxha,telefon

Cmimi i diskutueshem 320000leke

Me shume infor nr telf 0696762821

Përmbledhje

  • Kategoria: Vetura
  • Brendi: Volkswagen
  • Modeli: Passat
  • Transmetuesi: Manual
  • Kilometra të Kaluara: 220000
  • Karburanti: Dizel / Naftë
  • Gjendja: E Përdorur
  • Viti i Modelit: 2001