Shitet vetura MERCEDES GL 350 BLUETEC
Shitet vetura MERCEDES GL 350 BLUETEC
Shitet vetura MERCEDES GL 350 BLUETEC
Shitet vetura MERCEDES GL 350 BLUETEC
Shitet vetura MERCEDES GL 350 BLUETEC
Shitet vetura MERCEDES GL 350 BLUETEC
Shitet vetura MERCEDES GL 350 BLUETEC
Shitet vetura MERCEDES GL 350 BLUETEC
Popullarizuar
33,000

Mercedes-Benz GL 350 Bluetec, modeli i vitit 2014, është një makinë e mrekullueshme. Kjo mjet ndodhet në një gjendje të shkëlqyeshme dhe është ideal për ata që kërkojnë luks, performancë dhe prakticitet në një. Një nga atributet më të mëdha të këtij Mercedes është motori fuqishëm Bluetec i tij, i cili ofron performancë të fuqishme dhe ekonomi të karburantit.

Kjo model specifik i GL 350 ka 7 vende, e bënë atë të përshtatshëm për familje ose njerëz që kanë nevojë për hapësirë shtesë. Makina është importuar nga Amerika dhe është e rëndësishme të theksohet se nuk janë paguar taksat doganore për këtë makinë.

Disa nga karakteristikat kryesore të Mercedes-Benz GL 350 Bluetec 2014 janë:

Viti i prodhimit: 2014
Motori: Dizel, Teknologjia Bluetec
Numri i vendeve: 7
Transmetuesi: Automatik
Projektuar në Gjermani, me cilësi që është e njohur mirë në të gjithë botën
Dizajn impresiv dhe komoditet i lartë
Për më shumë informacione ose për të parë makinën personalisht, ju lutemi kontaktoni në 071363310. Mos humbni mundësinë për të zotëruar këtë Mercedes të shkëlqyeshëm me performancë të mrekullueshme dhe dizajn luksoz.

Përmbledhje

  • Kategoria: Vetura
  • Brendi: Mercedes-Benz
  • Modeli: GL 350 BLUETEC
  • Transmetuesi: Automatik
  • Kilometra të Kaluara: 210000
  • Karburanti: Dizel / Naftë
  • Targa: TE HUAJA
  • Gjendja: E Përdorur
  • Viti i Modelit: 2014