SHITET SHTEPIA NE GJILAN
SHITET SHTEPIA NE GJILAN
SHITET SHTEPIA NE GJILAN
SHITET SHTEPIA NE GJILAN
SHITET SHTEPIA NE GJILAN
SHITET SHTEPIA NE GJILAN
SHITET SHTEPIA NE GJILAN
SHITET SHTEPIA NE GJILAN
SHITET SHTEPIA NE GJILAN
SHITET SHTEPIA NE GJILAN
SHITET SHTEPIA NE GJILAN
SHITET SHTEPIA NE GJILAN
Popullarizuar
1
?SHITET SHTEPIA NE LAGJEN E RE NE RRUGEN HASAN REMNIKU – GJILAN?
?Siperfaqja e shtepis: 450m2
?Shtepia eshte 4 katshe.
?Shtepia posedon:
✔️Dy hyrje, dy lokale
▫️Kati 1:
✔️Sallon me kuzhine
✔️Dhome gjumi
✔️Banjo
✔️Garazhd
▫️Kati 2:
✔️Dy lokale
✔️Sallon me kuzhine
✔️Banjo
✔️Ballkon
▫️Kati 3:
✔️4 dhoma gjumi secila dhome ka dhe banjo
✔️Depo
▫️Kati 4:
✔️Sallon nenkulem
✔️2 Ballkona ne dy anet e shtepis.
?Shtepia eshte e mobiluar me standarte te larta dhe i ploteson te gjitha kushtet per banim.
?Shtepia ka infrastrukture te kompletuar si: rrugen e asfaltuar, kamera 24 ore, ndricim, ujesjelles dhe eshte lagje e qete per banim.
?Shtepia eshte me dokumentacion te rregullt.
Çmimi sipas marreveshjes.
➖ Per informata me te hollesishme na vizitoni ne zyren tone ne Fushe Kosove te Rrethi – Rruga “Vellezerit Majanci” apo na kontaktoni:
instagram: agjensioni_rrethi
☎️+38348315333
☎️+38348316333
? agjensionipatundshmerive.nrreth@gmail.com

Përmbledhje

  • Kategoria: Shtëpi
  • Madhësia e Shtëpisë: 450 m2
  • Adresa: Rruga Hasan Remniku
  • Kate: 4
  • Dhoma: 7