SHITET SHTEPIA NE FSHATIN BIBAJ – FERIZAJ
SHITET SHTEPIA NE FSHATIN BIBAJ – FERIZAJ
SHITET SHTEPIA NE FSHATIN BIBAJ – FERIZAJ
SHITET SHTEPIA NE FSHATIN BIBAJ – FERIZAJ
SHITET SHTEPIA NE FSHATIN BIBAJ – FERIZAJ
SHITET SHTEPIA NE FSHATIN BIBAJ – FERIZAJ
SHITET SHTEPIA NE FSHATIN BIBAJ – FERIZAJ
SHITET SHTEPIA NE FSHATIN BIBAJ – FERIZAJ
SHITET SHTEPIA NE FSHATIN BIBAJ – FERIZAJ
SHITET SHTEPIA NE FSHATIN BIBAJ – FERIZAJ
SHITET SHTEPIA NE FSHATIN BIBAJ – FERIZAJ
SHITET SHTEPIA NE FSHATIN BIBAJ – FERIZAJ
Popullarizuar
1në muaj

????SHITET SHTEPIA NE FSHATIN BIBAJ – FERIZAJ????
????Siperfaqja e shtepis: 165m2
????4 ari truall.
Shtepia posedon :
▫️Kati 1:
✔️Sallon
✔️Kuzhine
✔️Banjo
✔️Depo
▫️Kati 2:
✔️3 dhoma gjumi
✔️Banjo
✔️Ballkon
✔️1 dhome gjumi nen kulem.
????Shtepia eshte e ndertuar me standarde evropiane dhe eshte e gatshme menjehere per banim.
????Shtepia ka infrastrukture te kompletuar si: rrugen e asfaltuar, ndricim, ujesjelles dhe eshte lagje e qete per banim.
???? Shtepia gjendet afer Jupa Center.
????Shtepia eshte me dokumentacion te rregullt.
Çmimi sipas marreveshjes.
➖ Per informata me te hollesishme na vizitoni ne zyren tone ne Fushe Kosove te Rrethi – Rruga “Vellezerit Majanci” apo na kontaktoni:
instagram: agjensioni_rrethi
☎️+38348315333
☎️(Viber)+38348316333
???? agjensionipatundshmerive.nrreth@gmail.com

Përmbledhje

  • Kategoria: Shtëpi
  • Madhësia e Shtëpisë: 165
  • Adresa: Afer Jupa Center
  • Kate: 2
  • Dhoma: 6