Shitet shtepia ne Fidanishte
Shitet shtepia ne Fidanishte
Shitet shtepia ne Fidanishte
Shitet shtepia ne Fidanishte
Shitet shtepia ne Fidanishte
Shitet shtepia ne Fidanishte
Shitet shtepia ne Fidanishte
Shitet shtepia ne Fidanishte
Popullarizuar

Pejë më 3 ari truall, afër kompleksit banesor Elsa.

Dokumentacion të rregullt gatqem per noterizim.
Sipërfaqja rreth 240 m2
Kate dy
Sistemi i ngrohjes Qendrore
E shtruar më pllaka dhe parket
E mobiluar me marveshje
2 Podruma dhe Garazhd

Renditja e shtëpisë: kati i I (parë )

• Salloni
• Kuzhinë , Tryezari
• Banjo
• Ballkon 2

Renditja e shtëpisë: kati i II (dytë)

• Dhomë gjumi 3
• Banjo
• Ballkon 2

Përshkrimi i shtëpisë: Ambullanta afer, Kopshti afer, shkolla fillore afer, Vendbanim i kompletuar më kushte të përshtatshme për banim duke marr parasysh pozitën,qetësinë,rahatinë që ofron shtëpia dhe lagjia
Për më shumë kontakto tani në numrin e telefonit /viber/ whatsapp: +38349172175

Përmbledhje

  • Kategoria: Shtëpi
  • Madhësia e Shtëpisë: 220
  • Adresa: Peje , Fidanishte Rr. Hyse Selimi Nr 19
  • Kate: 2
  • Dhoma: 3