Shitet Seat Altea XL.
Shitet Seat Altea XL.
Shitet Seat Altea XL.
Shitet Seat Altea XL.
Shitet Seat Altea XL.
Shitet Seat Altea XL.
Shitet Seat Altea XL.
Shitet Seat Altea XL.
Popullarizuar
4,500

Gjendje: I përdorur – Si i ri

Viti: 2008

Transmetuesi: Manual

Kilometrazha: 0 – 4 999

Karburanti: Dizel / Naftë

Targa: Shqiptare

Lloji i njoftimit:Shitet

Njoftim nga: Person fizik

Komuna:Tiranë

Ngjyra:Zez

Prodhuesi:Seat

Modeli:Altea

Shitet Seat Altea XL. Shitësit të Besuar. Ne gjendje perfekte motorike dhe gjenerike. Letra te paguara. Cmimi 4500 euro. Nr. cel +355 69 678 0099

Përmbledhje

  • Kategoria: Vetura
  • Brendi: Markë tjetër
  • Modeli: Seat Altea
  • Transmetuesi: Manual
  • Kilometra të Kaluara: 500
  • Karburanti: Dizel / Naftë
  • Gjendja: E Përdorur
  • Viti i Modelit: 2008