Shitet passat
Shitet passat
Shitet passat
Shitet passat
Shitet passat
Shitet passat
Shitet passat
Shitet passat
Shitet passat
Shitet passat
Shitet passat
Shitet passat
Popullarizuar

Shitet passat ne shendje te shkelqyer motorrike dhe estetike makina ka 1 vit qe eshte targuar ne shqiperi sherbimet te gjitha te kryera nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi eshte e gatshme per cdo lloj prove ,makina eshte full opsion
Ndezje me pult
Memorje garazhdi,mund ta hapesh qe nga makina
Kamer mbrapa
Serdile elektrike+ memorje
Serdile me ngrohje
Pilot automatik
Start/Stop
Pasqyra me ngrohje+ levizje kur e con ne R
Ekran me touch
Sensor shiu
Komanda ne timon
F1 ne timon +/-

Përmbledhje

  • Kategoria: Vetura
  • Brendi: Volkswagen
  • Modeli: Passat
  • Transmetuesi: Automatik
  • Kilometra të Kaluara: 256000
  • Karburanti: Dizel / Naftë
  • Targa: Shqiptare
  • Gjendja: E Përdorur
  • Viti i Modelit: 2013