Shitet Mercedes Benz A class 170 Benzin/Gaz Automat
Shitet Mercedes Benz A class 170 Benzin/Gaz Automat
Shitet Mercedes Benz A class 170 Benzin/Gaz Automat
Shitet Mercedes Benz A class 170 Benzin/Gaz Automat
Shitet Mercedes Benz A class 170 Benzin/Gaz Automat
Shitet Mercedes Benz A class 170 Benzin/Gaz Automat
Shitet Mercedes Benz A 170 Benzin/Gaz Automat
Shitet Mercedes Benz A 170 Benzin/Gaz Automat
Shitet Mercedes Benz A 170 Benzin/Gaz Automat
Shitet Mercedes Benz A 170 Benzin/Gaz Automat
Shitet Mercedes Benz A 170 Benzin/Gaz Automat
Shitet Mercedes Benz A 170 Benzin/Gaz Automat
Popullarizuar
3,800

Makina posedon :
-Pasqyrat elektrik
-Xhamat elektrik
-Dritat automatike
-Sensor parkimi para dhe mbrapa
-Komanda ne timon
-ABS
-ESP
-Bluetooth 

Përmbledhje

  • Kategoria: Vetura
  • Brendi: Mercedes-Benz
  • Modeli: A Class
  • Transmetuesi: Automatik
  • Kilometra të Kaluara: 200.000
  • Karburanti: Benzin
  • Gjendja: E Përdorur
  • Viti i Modelit: 2006