Shitet Gilera runner malossi 180cc
Shitet Gilera runner malossi 180cc
Shitet Gilera runner malossi 180cc
Shitet Gilera runner malossi 180cc
Shitet Gilera runner malossi 180cc
Shitet Gilera runner malossi 180cc
Popullarizuar
3,500

Shitet gilera runner malossi 180cc viti 2002 motorri eshte ne gjendje perfekte i mbajt nga merakli dhe kush ia din vleren ketij lloj motorri e din sesa i vecant eshte i gatshem per cdo lloj prove ta kontrolloni ku te doni.

Përmbledhje