Shitet Citroen Saxo 1.0
Shitet Citroen Saxo 1.0
Shitet Citroen Saxo 1.0
Shitet Citroen Saxo 1.0
Shitet Citroen Saxo 1.0
Shitet Citroen Saxo 1.0
Shitet Citroen Saxo 1.0
Shitet Citroen Saxo 1.0
Shitet Citroen Saxo 1.0
Shitet Citroen Saxo 1.0
Shitet Citroen Saxo 1.0
Shitet Citroen Saxo 1.0
Popullarizuar
1,199

Shitet Citroen Saxo 1.0 benzin me shpenzime shume te vogla i saposervisuar dhe goma te reja dhe bateri me garancion

Përmbledhje

  • Kategoria: Vetura
  • Brendi: Citroen
  • Modeli: Saxo
  • Transmetuesi: Manual
  • Kilometra të Kaluara: 199000
  • Karburanti: Benzin
  • Targa: Rks
  • Gjendja: E Përdorur
  • Viti i Modelit: 2000