SHITET BANESA NE LAGJEN E SPITALIT – PRISHTINE
SHITET BANESA NE LAGJEN E SPITALIT – PRISHTINE
SHITET BANESA NE LAGJEN E SPITALIT – PRISHTINE
SHITET BANESA NE LAGJEN E SPITALIT – PRISHTINE
SHITET BANESA NE LAGJEN E SPITALIT – PRISHTINE
SHITET BANESA NE LAGJEN E SPITALIT – PRISHTINE
SHITET BANESA NE LAGJEN E SPITALIT – PRISHTINE
SHITET BANESA NE LAGJEN E SPITALIT – PRISHTINE
SHITET BANESA NE LAGJEN E SPITALIT – PRISHTINE
SHITET BANESA NE LAGJEN E SPITALIT – PRISHTINE
SHITET BANESA NE LAGJEN E SPITALIT – PRISHTINE
SHITET BANESA NE LAGJEN E SPITALIT – PRISHTINE
Popullarizuar
1
?SHITET BANESA NE LAGJEN E SPITALIT – PRISHTINE?
?Kati 2
?Siperfaqja: 94m2
Banesa posedon:
✔️Sallon me kuzhine
✔️3 dhoma gjumi
✔️Banjo
✔️2 Ballkona
? Banesa gjendet perballe Berisha Group (ne rrugen per Gjykate)
Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe me pamje nga lindja e diellit.
Kontrata behet te noteri.
Cmimi sipas marreveshjes.
➖ Per informata me te hollesishme na vizitoni ne zyren tone ne Fushe Kosove te Rrethi – Rruga “Vellezerit Majanci” apo na kontaktoni :
☎️+38348315333
☎️+38348316333
? agjensionipatundshmerive.nrreth@gmail.com

Përmbledhje

  • Kategoria: Banesa
  • Madhësia e Banesës: 94
  • Dhoma: 4
  • Banjë: 1