SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE
SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE
SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE
SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE
SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE
SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE
SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE
SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE
SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE
SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE
SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE
SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE
Popullarizuar
1në vit
????SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE????
????Kati 6
????Siperfaqja: 103m2
Banesa posedon:
✔️Sallon me kuzhine
✔️3 dhoma gjumi
✔️2 Banjo
✔️Ballkon
✔️Banesa eshte e mobiluar teresisht dhe i ploteson te gjitha kushtet per banim.
????Banesa ka flete poseduese.
???? Banesa gjendet afer Furra Europes, objekti i Chelsea Point
➖ Per informata me te hollesishme na vizitoni ne zyren tone ne Fushe Kosove te Rrethi – Rruga “Vellezerit Majanci” apo na kontaktoni:
instagram: agjensioni_rrethi
☎️+38348315333
☎️(Viber)+38348316333
???? agjensionipatundshmerive.nrreth@gmail.com

Përmbledhje

  • Kategoria: Banesa
  • Madhësia e Banesës: 103
  • Dhoma: 4
  • Banjë: 2