SHITET BANESA MODERNE NE FUSHE KOSOVE
SHITET BANESA MODERNE NE FUSHE KOSOVE
SHITET BANESA MODERNE NE FUSHE KOSOVE
SHITET BANESA MODERNE NE FUSHE KOSOVE
SHITET BANESA MODERNE NE FUSHE KOSOVE
SHITET BANESA MODERNE NE FUSHE KOSOVE
SHITET BANESA MODERNE NE FUSHE KOSOVE
SHITET BANESA MODERNE NE FUSHE KOSOVE
SHITET BANESA MODERNE NE FUSHE KOSOVE
SHITET BANESA MODERNE NE FUSHE KOSOVE
SHITET BANESA MODERNE NE FUSHE KOSOVE
SHITET BANESA MODERNE NE FUSHE KOSOVE
Popullarizuar
1për m²
????SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE????
????Kati 1
????Siperfaqja: 112m2
Banesa posedon:
✔️Sallon me kuzhine
✔️2 dhoma gjumi
✔️Banjo
✔️Depo
✔️Ballkon
✔️Banesa eshte e mobiluar teresisht dhe i ploteson te gjitha kushtet per banim.
????Banesa ka flete poseduese.
???? Banesa gjendet te restaurant Fanari, permbi Viva Fresh-in
➖ Per informata me te hollesishme na vizitoni ne zyren tone ne Fushe Kosove te Rrethi – Rruga “Vellezerit Majanci” apo na kontaktoni:
instagram: agjensioni_rrethi
☎️+38348315333
☎️(Viber)+38348316333
???? agjensionipatundshmerive.nrreth@gmail.com

Përmbledhje

  • Kategoria: Banesa
  • Madhësia e Banesës: 112
  • Dhoma: 3
  • Banjë: 1