Shitet banesa 1+1 ne Fushe Kosove
Shitet banesa 1+1 ne Fushe Kosove
Shitet banesa 1+1 ne Fushe Kosove
Shitet banesa 1+1 ne Fushe Kosove
Shitet banesa 1+1 ne Fushe Kosove
Shitet banesa 1+1 ne Fushe Kosove
Shitet banesa 1+1 ne Fushe Kosove
Shitet banesa 1+1 ne Fushe Kosove
Popullarizuar
1për m²
????SHITET BANESA NE RRUGEN HAJRULLAH ZYMI NE FUSHE KOSOVE????
????Kati:1
????Siperfaqja: 51.5m2
Banesa posedon:
✔️Sallon me kuzhine
✔️Dhome gjumi
✔️Banjo
✔️Ballkon
✔️Banesa eshte e mobiluar teresisht dhe i ploteson te gjitha kushtet per banim.
????Banesa ka flete poseduese.
???? Banesa gjendet ne objektin Mab Project.
➖ Per informata me te hollesishme na vizitoni ne zyren tone ne Fushe Kosove te Rrethi – Rruga “Vellezerit Majanci” apo na kontaktoni:
instagram: agjensioni_rrethi
☎️+38348315333
☎️(Viber)+38348316333
???? agjensionipatundshmerive.nrreth@gmail.com

Përmbledhje

  • Kategoria: Banesa
  • Madhësia e Banesës: 52
  • Dhoma: 2
  • Banjë: 1