Audi A1
Audi A1
Audi A1
Audi A1
Audi A1
Audi A1
Audi A1
Audi A1
Audi A1
Audi A1
Audi A1
Audi A1
Popullarizuar
6,000

SHITET◼️Okazion Cmimi:6000????Tel:0686636969
???? Audi A1 Viti:2010
Me Targa dhe letra
✅Forca Motorrike: 1.6
✅Karburanti: Nafte⁣
✅Kambjo: Manuale
✅Kilometra: 213000
✅Sherbime te kryera

????Opsione Shtese:
▪️Look S-line
▪️Sedilje me nxemje
▪️Cd player mp3 bluetooth,karte memorie , navi me komand ne timon
▪️Sensor Parkimi⁣
▪️Sensor shiu
▪️Pasqyra Anti-Verbuese
▪️Xhama te Zi me leje 5 vjecare
▪️Klima
▪️Limitor Shpejtesie⁣
▪️Komanda ne Timon⁣
▪️ESP / ABS⁣ etj
????Makina eshte ne gjendje te mire, e gatshme per tu kontrrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar.

Përmbledhje

  • Kategoria: Vetura
  • Brendi: Audi
  • Modeli: A1
  • Transmetuesi: Manual
  • Kilometra të Kaluara: 214000
  • Karburanti: Dizel / Naftë
  • Targa: Shqiptare
  • Gjendja: E Përdorur
  • Viti i Modelit: 2010