SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH, DURRES !
SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH, DURRES !
SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH, DURRES !
SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH, DURRES !
SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH, DURRES !
SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH, DURRES !
SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH, DURRES !
SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH, DURRES !
SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH, DURRES !
SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH, DURRES !
SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH, DURRES !
SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH, DURRES !
Popullarizuar
49,500

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH, DURRES !

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te banimit te nje pallati te ri me ashensor ne zonen e plazhit Iliria,Durres. Disponon 60 m2 ne certifikate te cilat organizohen ne nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve ne 1 dhome ndenje+ kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet,1 ballkon . Apartamenti ndodhet ne nje zone tejet e pelqyeshme per banim pasi ofron te gjitha mundesite dhe fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode dhe me parking te bollshem. Apartamenti disponon dokument te rregullt hipotekor dhe eshte i gatshem per shitje.

 

Per me teper informacione ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!

Adrian Hoxha

+355683529555

 

Përmbledhje

  • Kategoria: Banesa
  • Madhësia e Banesës: 60 m2 te brendshme
  • Dhoma: 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje+ kuzhine, 1 ballkon
  • Banjë: 1