Shitet
Shitet
Shitet
Shitet
Shitet
Shitet
Shitet
Shitet
Shitet
Shitet
Shitet
Shitet
11,000

Shitet Mercedes-benz, ngjyre e zeze

viti 2009 lloji e-class 220 nafte Amg paket

timon Amg-je shum i vecante disqe amg makina eshte sportive sedilje elektrike ngjyre kafe lekure shume te pastra me ngrohje fryrje dhe cfryrje xhamat mbrapa me te zinj me leje per 3 vite nga tani

makines i sapo jane nderruara te 4 gomat ne gjendje perfekte vaj filtra filter nafte vaj i kambjos makina eshte shume e paster dhe e vecante ne llojin vet makina eshte e ardhur nga hollanda dhe shume pak e perdorur ne shqiperi. Aktualisht makinat ndodhet ne garazh dhe shitet per mosperdorim

Përmbledhje

  • Kategoria: Vetura
  • Brendi: Mercedes-Benz
  • Modeli: E-class 220 nafte Amg paket
  • Transmetuesi: Automatik
  • Kilometra të Kaluara: 235000
  • Karburanti: Dizel / Naftë
  • Targa: Shqiptare
  • Gjendja: E Përdorur
  • Viti i Modelit: 2009