Shitet
Shitet
Shitet
Shitet
Shitet
Shitet
Shitet
Shitet
Shitet
Shitet
Shitet
Shitet
Popullarizuar
1,900

 

Shitet…
Volkswagen polo ( BENZIN + GAZ )
✅ Viti – 2000
✅ Fuqia 1.4 ( super ekonomike )
✅ Full servis (kandela,bombina,bateri,goma,vaj filtra,freksioni i sapo montuar ,pomp benzine + bateri e re…etj. )
✅ Letrat te paguara deri ne maj 2024.
✅ Makina teper e mirembajtur dhe funksionale cdo gje!

✅ Çmimi :1.900 OKAZION

Përmbledhje

  • Kategoria: Vetura
  • Brendi: Volkswagen
  • Modeli: Polo
  • Transmetuesi: Manual
  • Karburanti: Benzin
  • Targa: Shqiptare
  • Gjendja: E Përdorur
  • Viti i Modelit: 2000