Shitet
Shitet
Shitet
Shitet
14,000

Shitet sprinteri per ma shum ne tel   043837768 dhe viber 004741766632

Përmbledhje

  • Kategoria: Kamionë, Furgonë & Autobusë
  • Gjendja: E Përdorur
  • Viti i Modelit: 2014
  • Brendi: Mercedes-Benz
  • Modeli: Sprinter
  • Transmetuesi: Manual
  • Kilometra të Kaluara: 486000
  • Karburanti: Dizel / Naftë
  • Targa: Huaja