Shiten
Shiten
Shiten
Shiten
Shiten
Shiten
Shiten
Shiten
Shiten
Shiten
Shiten
Shiten
Popullarizuar
125,000

Shiten shtepite e sapo perfunduara. Secila shtepi ka nga 3 ari oborr, me afersisht 160m2 banim, 4 dhoma gjumi, 3 banjo, sallon me kuzhine she shpajz. Shtepite posedojne nxemjen qendrore dhe puset.

Përmbledhje

  • Kategoria: Shtëpi
  • Madhësia e Shtëpisë: 155m2 te banueshme
  • Adresa: GJILAN, afer fushes se futbollit "SAN SIRO" afer rruges qarkore.
  • Kate: 2
  • Dhoma: 4