Shes veturen Mercedes Benz E220 CDI
Shes veturen Mercedes Benz E220 CDI
Shes veturen Mercedes Benz E220 CDI
Shes veturen Mercedes Benz E220 CDI
Shes veturen Mercedes Benz E220 CDI
Shes veturen Mercedes Benz E220 CDI
Shes veturen Mercedes Benz E220 CDI
Shes veturen Mercedes Benz E220 CDI
Shes veturen Mercedes Benz E220 CDI
Shes veturen Mercedes Benz E220 CDI
Shes veturen Mercedes Benz E220 CDI
Shes veturen Mercedes Benz E220 CDI
Popullarizuar

Shitet Vetura Mercedes Benz E220 CDI

Vetura eshte ne gjendje rregullt me te gjitha serviset e kryera.

Vetura posedon regjistrim deri ne Dhjetor.

Vetura eshte ngjyre e Kaft qe ndryshon ne diell (two tone color) varesisht nga drrita e diellit dhe ngjyra ndryshon.

Vetura eshte e vozitur vetem nga nje pronar ne Kosove dhe eshte e ardhur nga Gjermania ne vitin 2019 dhe gjithesej ka 2 pronar.

Vetura posedon ulese me ngrohje ne pjesen e perparme dhe ulset jane Lekur e Zeze.

Vetura posedon terheqejn e rripit automatik.

Vetura ka klime dyzonale.

Vetura ka adaptiv headlights drita te cilat levizin gjat ngasjes se makines gjithashtu posedon Automatik Headlights qe dritat e gjata ndizen dhe ulen automatikisht gjate vozitjes.

Posedon Parking automatik.

Enterieri i makines eshte ne gjendje shume te mir.

Vetura ne pjesen mekanike te saj eshte ne gjendje te rregullt.

Përmbledhje

  • Kategoria: Vetura
  • Brendi: Mercedes-Benz
  • Modeli: E220
  • Transmetuesi: Automatik
  • Kilometra të Kaluara: 285000
  • Karburanti: Dizel / Naftë
  • Targa: 03-550-GA
  • Gjendja: E Përdorur
  • Viti i Modelit: 2010