Shes veturen BMW
Shes veturen BMW
Shes veturen BMW
Shes veturen BMW
Shes veturen BMW
Shes veturen BMW
Shes veturen BMW
Shes veturen BMW
Shes veturen BMW
Shes veturen BMW

Shes veturen x3 mpaket panorame viti i prodhimit 2012 , gjendje shume te mire dhe ka te perfunduar servisin dhe regjistrim deri ne vitin 2024

Përmbledhje

  • Kategoria: Vetura
  • Brendi: BMW
  • Modeli: X3
  • Modeli BMW: Tjetër
  • Transmetuesi: Automatik
  • Kilometra të Kaluara: 302 000
  • Karburanti: Dizel / Naftë
  • Gjendja: E Përdorur
  • Viti i Modelit: 2012