Shes Banesen me 3 dhoma gjumi ka fletposeduese
Shes Banesen me 3 dhoma gjumi ka fletposeduese
Shes Banesen me 3 dhoma gjumi ka fletposeduese
Shes Banesen me 3 dhoma gjumi ka fletposeduese
Shes Banesen me 3 dhoma gjumi ka fletposeduese
Shes Banesen me 3 dhoma gjumi ka fletposeduese
Shes Banesen me 3 dhoma gjumi ka fletposeduese
Shes Banesen me 3 dhoma gjumi ka fletposeduese
Shes Banesen me 3 dhoma gjumi ka fletposeduese
Shes Banesen me 3 dhoma gjumi ka fletposeduese
Shes Banesen me 3 dhoma gjumi ka fletposeduese
Shes Banesen me 3 dhoma gjumi ka fletposeduese
Popullarizuar
1,150për m²

Banesë në #shitje në Prishtinë

Banesa ndodhet ne katin: 8

Sipërfaqja e banesës është: 107.22

Qmimi i banesës është: 1150€\m2

Banesa ka këtë renditje:

– 1 Sallon me kuzhinë dhe depo
– 3 dhome gjumi,
– Banjo, plus Wc
– Nxemje qendrore ne dysheme me rrymë,
– ballkon,
– 2 ashensor
Kontrata bëhet te noteri.
Te interesuarit mund te me kontaktojn ne +38349231894 whatsApp/viber

Përmbledhje

  • Kategoria: Banesa
  • Madhësia e Banesës: 107.22
  • Dhoma: 3
  • Banjë: 2