Ps4 slim 190 euro
Ps4 slim 190 euro
Ps4 slim 190 euro
Ps4 slim 190 euro
Ps4 slim 190 euro
Ps4 slim 190 euro
Popullarizuar

PS4 slim eshte ne gjendje te mir punon shumm mir  e ka 1 kontroller original  sony ka 9 loja te instalume dhe 4 cd

te instalume

Trackmania: Fall Guyes : DRAGON BALL Z DEMO : Brawlhalla:Call of Duty     Modern Warfare ll:eFootball 2023  : Rocket legue : Fortnite : Gravel Demo          Dhe cd per ps4 jan : GTA 5 :Spider-man   Fifa19: fifa 16  -cd jan shumm te reja

nr 048167013  viber+37745281585

190Euro

 

 

Përmbledhje