Ps4 slim i ri dhe me psPlus
Ps4 slim i ri dhe me psPlus
Ps4 slim i ri dhe me psPlus
Ps4 slim i ri dhe me psPlus
Ps4 slim i ri dhe me psPlus
Ps4 slim i ri dhe me psPlus
180

Shitet ps4 slim i ri e ka nje kontroller original 3 cd i ka ⬇️
Until Dawn
GTA5 Fifa16 dhe plot loja te instalume esht shumm i ruajtun dhe i ri vjen edhe me ni pal kufje gamingu Dhe eshte me psPlus  deri me daten 01.01.2025
Nr 045281585
viber +37745281585
Whatsapp nr +37745281585
Qmimi 180 euro fiks

Përmbledhje