Playstation 5 Disc Edition me Garanci
Popullarizuar
450

Playstation 5 Disc Edition me garanci deri me 19/04/2023. I blere para 4 muajsh por i perdorur shum pak here. Vjen me 1 leve po ashtu te perdorur shume pak. Cmimi 450 mij leke. 1 loje e shkarkuar (Fifa 23) dhe nese ju duhet accounti playstation + eshte i paguar deri me daten e mbarimit te garancise.

Përmbledhje