PC Gaming Asus TUF Gaming Full Setup
PC Gaming Asus TUF Gaming Full Setup
PC Gaming Asus TUF Gaming Full Setup
PC Gaming Asus TUF Gaming Full Setup
PC Gaming Asus TUF Gaming Full Setup
PC Gaming Asus TUF Gaming Full Setup
3,199

-Processor: 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700KF (24 CPUs), ~3.4GHz
– Graphic Card: Gigabyte GeForce RTX 3070 Eagle OC, 8GB GDDR6
-SSD Disk Samsung 980, M.2 – 1TB
-Pllakë amë ASUS PRIME Z690-P Intel Z690 LGA 1700 ATX
-Ftohës me ujë Cooler Master MasterLiquid ML360 Illusion, 3x120mm ARGB
-Memory RAM-Kingston Fury Beast RGB 32GB (2x16GB) DDR5 4800 CL38
-Power Supply Seasonic B12-BC-850 – 850W

-PC Case ASUS TUF Gaming GT502
-Monitor ZOWIE by BenQ XL2546K – 25” LED
-Maus ZOWIE by BenQ FK1-B-SEWH, i bardhë
-Mauspad ZOWIE by BenQ G-SR-SE, i kuq
-Keyboard SPC Gear GK650K Omnis Pudding Edition, Kailh Blue, US, e zezë
-Karrige SENSE7 Sentinel, me pëlhurë, e zezë

Përmbledhje

  • Kategoria: Kompjutera dhe Tablet
  • Lloji i Pajisjes: Kompjuter Desktop
  • Modeli: Build
  • Gjendja: E Përdorur