Opel corsa
Opel corsa
Opel corsa
Opel corsa
Opel corsa
Opel corsa
Opel corsa
Opel corsa
Opel corsa
Opel corsa
Popullarizuar
6,500

Shitet Opel Corsa viti i prodhimit 2012, 1.3 disel, motorri me zingjir, me te gjitha serviset e kryera me liber servisi, servisi i fundit ne muajin Korrik 2022. Regjistrimi i pare ne Kosove, gomat e reja Sava, km 260 000, 2 qelsa, klime funksionale, senzora parkingu, senzora shiu, dritat robotike, tempomat. Ulset dhe vollanin me nxemje, ne gjendje super te mire, nuk ka nevoje per asnje investim, regjistrim deri me 04.07.2023, modeli facelift

Përmbledhje