Motorr Honda Goldwing
Motorr Honda Goldwing
Motorr Honda Goldwing
Motorr Honda Goldwing
Motorr Honda Goldwing
Motorr Honda Goldwing
Popullarizuar
7,700
Shitet Motorr Honda Goldwing e vit Prodhimi 1997 Model USA…
1500 kubikesh, 89,000Km
I sapo ardhur nga gjermania
Me letra shqiptare te sapo bera per 2 vjet deri ne vitin 2025.
Motorri ne gjendje perfekte motorrike & xhenerike
Gomat e Reja
Gjith sherbimet jan te perfunduara
dhe i kualiduar.
+355 69 640 0193
Whatsapp +49 176 62378053
rolandqose63@gmail.com

Përmbledhje