LEXUs Rx
LEXUs Rx
LEXUs Rx
LEXUs Rx
Popullarizuar
1,000

Emri im është Lachmund Marco, do të doja të dhuroja një automjet (Lexus RX)

Në të vërtetë, për të udhëtuar në Shtetet e Bashkuara me familjen pas caktimit tim jashtë vendit, u punësova si inxhinier në një projekt të madh. Duke qenë se do të drejtoja projektin për një kohë të gjatë, vendosa të bëj një donacion special. me makinën time të bukur të gjej një pronar të ri që do ta dojë dhe kujdeset për të, sugjeroi pastori.Nëse jeni të interesuar, mund të më kontaktoni në: pppEmail: lachmund0@gmail.com

Përmbledhje

  • Kategoria: Vetura
  • Brendi: Lexus
  • Modeli: RX
  • Transmetuesi: Automatik
  • Kilometra të Kaluara: 120000
  • Karburanti: Benzin
  • Targa: Automatique
  • Gjendja: E Përdorur
  • Viti i Modelit: 2019