Lëshohet shtëpia me qira
Lëshohet shtëpia me qira
Lëshohet shtëpia me qira
Lëshohet shtëpia me qira
Lëshohet shtëpia me qira
Lëshohet shtëpia me qira
Lëshohet shtëpia me qira
Lëshohet shtëpia me qira
Lëshohet shtëpia me qira
Lëshohet shtëpia me qira
Lëshohet shtëpia me qira
Lëshohet shtëpia me qira
Popullarizuar
800në muaj

Lëshohet shtepia me qira qe gjendet ne rrugen Manastiri afer rezervarit te ujit apo me lart se shkolla Mileniumi i tret..
Shtëpia ka gjithsej 180m2, ka 4 ari truall dhe është 2 katëshe plus bodrumi.
E ndërtuar me një plan të veçantë dhe gjithashtu me investime ekstra, ku përfshihen: sistemi i ngrohjes toksor , hapësira banuese e mobiluar. Oborr ku përfshihen Bazeni, Veranda verore, Grilli,Garazha ,Serra, Bunari (Pusi i ujit)
Shtëpia ka këtë renditje:
Kati i I-rë:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Banjo

Kati i II-të:
3. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. Terasë
Kontakti +383 44 377 450.

Përmbledhje

  • Kategoria: Shtëpi
  • Madhësia e Shtëpisë: 180m2
  • Adresa: Rruga "Manastiri"
  • Kate: 2+1
  • Dhoma: 4+1