Lëshohet banesa me qira te parku i qytetit
Lëshohet banesa me qira te parku i qytetit
Lëshohet banesa me qira te parku i qytetit
Lëshohet banesa me qira te parku i qytetit
Lëshohet banesa me qira te parku i qytetit
Lëshohet banesa me qira te parku i qytetit
Lëshohet banesa me qira te parku i qytetit
Lëshohet banesa me qira te parku i qytetit
Lëshohet banesa me qira te parku i qytetit
Lëshohet banesa me qira te parku i qytetit
Lëshohet banesa me qira te parku i qytetit
Lëshohet banesa me qira te parku i qytetit
290në muaj

Lëshohet banesa me qira me dy dhoma gjumi në katin e dytë. Banesa gjendet në lagjen e Muhagjerve përball bustit “ISA KASTRATI” te PARKU i QYTETIT afër market ALBI. Banesa është e mobiluar ne tersi dhe eshte e gatshme per banim.

Qmimi 290 euro plus dhe një depoziti.

Banesa ka këtë renditje:
Salloni
2 + 1 dhoma
Banjo
Kontakti: +383 44 377 450

Përmbledhje

  • Kategoria: Banesa
  • Madhësia e Banesës: 74 m2
  • Dhoma: 2+1
  • Banjë: 1