LESHOHET BANESA ME QIRA NE LAGJEN DARDANIA – PRISHTINE
LESHOHET BANESA ME QIRA NE LAGJEN DARDANIA – PRISHTINE
LESHOHET BANESA ME QIRA NE LAGJEN DARDANIA – PRISHTINE
LESHOHET BANESA ME QIRA NE LAGJEN DARDANIA – PRISHTINE
LESHOHET BANESA ME QIRA NE LAGJEN DARDANIA – PRISHTINE
LESHOHET BANESA ME QIRA NE LAGJEN DARDANIA – PRISHTINE
LESHOHET BANESA ME QIRA NE LAGJEN DARDANIA – PRISHTINE
LESHOHET BANESA ME QIRA NE LAGJEN DARDANIA – PRISHTINE
LESHOHET BANESA ME QIRA NE LAGJEN DARDANIA – PRISHTINE
LESHOHET BANESA ME QIRA NE LAGJEN DARDANIA – PRISHTINE
Popullarizuar
270në muaj
????LESHOHET BANESA ME QIRA NE LAGJEN DARDANIA – MBI KURRIZ – PRISHTINE ????
????Kati 6
????Siperfaqja: 36m2
Banesa posedon:
✔️Sallon me kuzhine
✔️Dhome gjumi
✔️Banjo
✔️Ballkon
???? Banesa gjendet ne rrugen Idriz Gjilani (Kurriz)
Çmimi i qiras eshte 270 euro per muaj plus depozita.
Banesa ka te instaluar nxemjen nga Termokosi, ashensor funksional me qip dhe kameria sigurie.
➖ Per informata me te hollesishme na vizitoni ne zyren tone ne Fushe Kosove te Rrethi – Rruga “Vellezerit Majanci” apo na kontaktoni:
instagram: agjensioni_rrethi
☎️+38348315333
☎️(Viber)+38348316333
???? agjensionipatundshmerive.nrreth@gmail.com

Përmbledhje

  • Kategoria: Banesa
  • Madhësia e Banesës: 36
  • Dhoma: 2
  • Banjë: 1