Jepet banesa me qera ne Fushë Kosovë
Jepet banesa me qera ne Fushë Kosovë
Jepet banesa me qera ne Fushë Kosovë
Jepet banesa me qera ne Fushë Kosovë
Jepet banesa me qera ne Fushë Kosovë
Jepet banesa me qera ne Fushë Kosovë
Jepet banesa me qera ne Fushë Kosovë
Jepet banesa me qera ne Fushë Kosovë
Popullarizuar
250në muaj

Jepet banesa me qera ne Fushë Kosovë

Banesa gjindet ne rrugen kryesore Fush Kosov-Prishtine RR Nene Tereza

Banesa posedon:

sallon dhe kuzhine

2 dhoma gjumi

2 ballkona

banjo

koridorin

Banesa gjindet ne katin e 3t

Nr kontaktues:049 20 34 34

Përmbledhje

  • Kategoria: Banesa
  • Madhësia e Banesës: 80 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjë: 1