infinity
infinity
infinity
infinity
infinity
infinity
infinity
infinity
infinity
infinity
infinity
infinity
39,500

shitet infinity prodhim japonez,i vitit 2022 pothuajse e re .boje e bardhe perla ,motor 2.0 l disqe alumini 20 turbo charger me 270 kf ,shume e fuqishme. NDEZJE NGA DISTANCA 4×4, tapicieri lekure elektrike dhe me ngrohje. car play .sistem frenimi automatik para dhe mbrapa kembesor dhe makina ,line asist, hill asist. feneret led inteligjent.hapje mbyllje keyless, baxho xhami dhe obsione te tjera ..full ne kategorine e saj. e sapo ardhur taksa,siguracion te sapo prera vaj filtra te sapo ndruar. goma frena te reja. tel 0682066651

Tag: MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4

Përmbledhje

  • Kategoria: Vetura
  • Brendi: Nissan
  • Modeli: qx55
  • Transmetuesi: Automatik
  • Kilometra të Kaluara: 66000
  • Karburanti: Benzin
  • Targa: shqipetare
  • Gjendja: E Përdorur
  • Viti i Modelit: 2022