Ford Focus 1.6 Tdci
Ford Focus 1.6 Tdci
Ford Focus 1.6 Tdci
Ford Focus 1.6 Tdci
Ford Focus 1.6 Tdci
Ford Focus 1.6 Tdci
Ford Focus 1.6 Tdci
Ford Focus 1.6 Tdci
Ford Focus 1.6 Tdci
Ford Focus 1.6 Tdci
Popullarizuar
6,200

I Rujtun dhe gjendje te mire

Përmbledhje

  • Kategoria: Vetura
  • Brendi: Ford
  • Modeli: Focus
  • Transmetuesi: Manual
  • Kilometra të Kaluara: 295000
  • Karburanti: Dizel / Naftë
  • Targa: Te Huaja
  • Gjendja: E Përdorur
  • Viti i Modelit: 2013