Ford Fiesta 1.6 tdci 2012
Ford Fiesta 1.6 tdci 2012
Ford Fiesta 1.6 tdci 2012
Ford Fiesta 1.6 tdci 2012
Ford Fiesta 1.6 tdci 2012
Ford Fiesta 1.6 tdci 2012
Ford Fiesta 1.6 tdci 2012
Ford Fiesta 1.6 tdci 2012
Popullarizuar
5,850

250k km

Diesel

1.6 tdci

Manual

Rks 3 muje

Dritat led para mbrapa

Ac klime

Gomat e dimrit te reja + 2 goma tveres te reja

Radio

Bluetooth calls

Aux

Komandat ne timon

Fellne ford original 15

DPF (Particulate filter)

Vetur per qytet, si dhe rruge te gjata!

Shpenzime te vogla!

Qmimi pak i diskutueshem!!!

38349236538 (viber-whatsaap)

Përmbledhje

  • Kategoria: Vetura
  • Brendi: Ford
  • Modeli: Fiesta
  • Transmetuesi: Manual
  • Kilometra të Kaluara: 250
  • Karburanti: Dizel / Naftë
  • Targa: RKS
  • Gjendja: E Përdorur
  • Viti i Modelit: 2012