BMW X5 35i Viti 2015
BMW X5 35i Viti 2015
BMW X5 35i Viti 2015
BMW X5 35i Viti 2015
BMW X5 35i Viti 2015
BMW X5 35i Viti 2015
BMW X5 35i Viti 2015
BMW X5 35i Viti 2015
BMW X5 35i Viti 2015
BMW X5 35i Viti 2015
BMW X5 35i Viti 2015
BMW X5 35i Viti 2015
Popullarizuar
29,000

BMW X5 35d Xdrive (F15)
– 3 (benzine)  pershtatshme per gaz TwinPower Turbo (pa taks lluksi)
– Viti 2015
– 174.000 KM
– Tavan xhami panoramik
– Automatike 8G (Comfort, Sport, Tronic +/-)
– Kamera 360 grad
– Sensor parkimi
– KeyLess Go (Hapje-mbyllje e makines me celes ne xhep, dhe (Start-Stop)ndezje-fikje pa perdorur celsin)
– AUTO HOLD i mban frenat vet ne trafik
– Sistem ECO (fiket në trafik)
– BMW Drive select (Perzgjedh nje nga 3 karakteristikat e makines ECO Pro, Comfort, Sport ,qe ndryshojne performancen e makines, konsumin, suspensionin dhe kohen e nderrimit te marsheve)
– Head Up Display (Kroskot i cili shfaqet tek xhami para)
– Ambient Light origjinal tek kroskoti, tek dyert, tek kembet dhe tek sendilet, ne ngjyra te ndryshme (blu, blu e erret, portokalli, lejla, e bardhe, roze)
– Sistem muzike Harman Kardon
– Pasqyra me palosje elektrike, Pasqyra me memorje
– Klima dixhitale katerzonale
– Sistem Multimedia me ekran te madh, Navigation, CD, AUX, USB, Radio, Telephone, DVD, Video kur ecen, Bluetooth
– Interiori e bardhe shume i paster me sendile lekure

-Croscot Lekure me qepje
– Sendile me ngrohje para-mbrapa
– Sendile me ftohje
– Sendile me levizje elektrike
– Sendile me memorje
– Sendile me fryrje-shfryrje
– Sendile me thyerje
– Sendile me terheqje tek vendi i uleses
– Timon me levizje elektrike, Timon me memorje
– Dyer me thithje
– Hapje-mbyllje e bagazhit me buton
– Xhama te zinj origjinal, Perde origjinale
– Disqe 20″ (M package) origjinal, me goma te reja 100%
– Dogane te paguar, me targa dokumeta te paguar per 1 vit.
– Makina eshte ne gjendje te shkeqlyer, nuk ka nevoje per asgje! Eshte e gatshme per c’do kontroll dhe c’do prove nga ana juaj!

Përmbledhje

  • Kategoria: Vetura
  • Brendi: BMW
  • Modeli: X5
  • Modeli BMW: Tjetër
  • Transmetuesi: Automatik
  • Kilometra të Kaluara: 174000
  • Karburanti: Benzin
  • Targa: Po
  • Gjendja: E Përdorur
  • Viti i Modelit: 2015