Shes BMW 3
Shes BMW 3
Shes BMW 3
Shes BMW 3
Shes BMW 3
Shes BMW 3
Shes BMW 3
Shes BMW 3
Shes BMW 3
Shes BMW 3
Shes BMW 3
Shes BMW 3
Popullarizuar

Shes BMW 3

Servisin e sapo kryer + Zingjirin e nderruar me ule te menjaqit etj.
Automatik 8 Shpejtesi
Xenon bixenon
Lleda
Ambient light
Kamer
Sport Line, Karrikat Sport Line
Tenpomat
Censora para mrapa
Censors Shiu
2 Pare Goma me Fellne ( Vere dhe dimer)

Përmbledhje

  • Kategoria: Vetura
  • Brendi: BMW
  • Modeli: BMW 318D
  • Modeli BMW: 3 Series
  • Transmetuesi: Automatik
  • Kilometra të Kaluara: 237000
  • Karburanti: Dizel / Naftë
  • Targa: RKS
  • Gjendja: E Përdorur
  • Viti i Modelit: 2012