BANESE ME QIRA NE FUSHE KOSOVE
BANESE ME QIRA NE FUSHE KOSOVE
BANESE ME QIRA NE FUSHE KOSOVE
BANESE ME QIRA NE FUSHE KOSOVE
Popullarizuar
300në muaj
????LESHOHET BANESA ME QIRA NE FUSHE KOSOVE ????
????Kati 1
????Siperfaqja: 92m2
Banesa posedon:
✔️Sallon me kuzhine
✔️3 Dhoma gjumi
✔️2 Banjo
✔️Ballkon
Banesa eshte e re dhe deri ne fund te muajit mobilohet teresisht.
???? Banesa gjendet afer restaurant Nuarit ne objektin e ACE Group.
Çmimi i qiras eshte 300 euro per muaj plus 200 euro depozita.
➖ Per informata me te hollesishme na vizitoni ne zyren tone ne Fushe Kosove te Rrethi – Rruga “Vellezerit Majanci” apo na kontaktoni:
instagram: agjensioni_rrethi
☎️+38348315333
☎️(Viber) +38348316333
???? agjensionipatundshmerive.nrreth@gmail.com

Përmbledhje

  • Kategoria: Banesa
  • Madhësia e Banesës: 92
  • Dhoma: 4
  • Banjë: 2