Banese me qira 1+2 te Britania Home – Fushe Kosove
Banese me qira 1+2 te Britania Home – Fushe Kosove
Banese me qira 1+2 te Britania Home – Fushe Kosove
Banese me qira 1+2 te Britania Home – Fushe Kosove
Banese me qira 1+2 te Britania Home – Fushe Kosove
Banese me qira 1+2 te Britania Home – Fushe Kosove
Banese me qira 1+2 te Britania Home – Fushe Kosove
Banese me qira 1+2 te Britania Home – Fushe Kosove
Banese me qira 1+2 te Britania Home – Fushe Kosove
Banese me qira 1+2 te Britania Home – Fushe Kosove
Popullarizuar
300në muaj
????LESHOHET BANESA ME QIRA NE KOMPLEKSIN BRITANIA HOME – FUSHE KOSOVE????
????Kati:1
????Siperfaqja: 104m2
Banesa posedon:
✔️Sallon me kuzhine
✔️2 Dhoma gjumi
✔️Banjo
✔️2 WC
✔️2 Ballkona
Banesa eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kushte te mira banimi.
Çmimi i qiras eshte 300 euro per muaj plus depozita.
???? Banesa gjendet ne hyrjen B7.
➖ Per informata me te hollesishme na vizitoni ne zyren tone ne Fushe Kosove te Rrethi – Rruga “Vellezerit Majanci” apo na kontaktoni:
instagram: agjensioni_rrethi
☎️+38348315333
☎️(Viber) +38348316333
???? agjensionipatundshmerive.nrreth@gmail.com

Përmbledhje

  • Kategoria: Banesa
  • Madhësia e Banesës: 104
  • Dhoma: 3
  • Banjë: 2