Banese me qira 1+1 ne Bresje – Fushe Kosove
Banese me qira 1+1 ne Bresje – Fushe Kosove
Banese me qira 1+1 ne Bresje – Fushe Kosove
Banese me qira 1+1 ne Bresje – Fushe Kosove
Banese me qira 1+1 ne Bresje – Fushe Kosove
Banese me qira 1+1 ne Bresje – Fushe Kosove
Banese me qira 1+1 ne Bresje – Fushe Kosove
Banese me qira 1+1 ne Bresje – Fushe Kosove
Popullarizuar
220në muaj
????LESHOHET BANESA ME QIRA NE BRESJE – FUSHE KOSOVE????
????Kati:7
????Siperfaqja: 76m2
Banesa posedon:
✔️Sallon
✔️Kuzhine
✔️Dhome gjumi
✔️Banjo
✔️Ballkon
Banesa eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kushte te mira banimi,
Çmimi i qiras eshte 220 euro per muaj plus depozita.
???? Banesa gjendet afer Gjykates se re ne Bresje.
Banesa eshte e lire nga data 1 Nentor.
➖ Per informata me te hollesishme na vizitoni ne zyren tone ne Fushe Kosove te Rrethi – Rruga “Vellezerit Majanci” apo na kontaktoni:
instagram: agjensioni_rrethi
☎️+38348315333
☎️(Viber) +38348316333
???? agjensionipatundshmerive.nrreth@gmail.com

Përmbledhje

  • Kategoria: Banesa
  • Madhësia e Banesës: 76
  • Dhoma: 2
  • Banjë: 1