Banese me qera tek Rruga C
Banese me qera tek Rruga C
Banese me qera tek Rruga C
Banese me qera tek Rruga C
Banese me qera tek Rruga C
Banese me qera tek Rruga C
Banese me qera tek Rruga C
Banese me qera tek Rruga C
Banese me qera tek Rruga C
Banese me qera tek Rruga C
Banese me qera tek Rruga C
Banese me qera tek Rruga C
Popullarizuar
650në muaj

Leshohet banesa me qira te Rruga C, ndertimi Arsekos. Banes 89 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Wc
Ballkon
Koridor

Per me shume info:048307777

Përmbledhje

  • Kategoria: Banesa
  • Madhësia e Banesës: 89
  • Dhoma: 2
  • Banjë: 1