Banesa te qafa
Banesa te qafa
Banesa te qafa
Banesa te qafa
Banesa te qafa
Banesa te qafa
Banesa te qafa
Banesa te qafa
Banesa te qafa
Banesa te qafa
Banesa te qafa
Banesa te qafa
Popullarizuar
0

Shitet banesa te qafa te Interexi, ndertim i ri 2021 ME LETER POSEDUSE.

Banesa 67,72 metra katror, afer shkolles Meto Bajraktari.

Posedon sallon, kuzhine, nje dhome gjumi ,nje banjo , nje depo-shpajz dhe ballkoni i madh me pamje ka shkolla.

Kati i 7, dy lifta jane ne dispozicion, izolim i jashtem ,izolim akustik , roletne elektrike vetem me buton hapja-mbyllja.

Lokacioni tejet i mire ku te gjitha i ke afer.

Kontakt Viber dhe Whatsapp : +383 44 161  981

Përmbledhje