Audi A4 2015 2.0 190PS Quattro Sline
Audi A4 2015 2.0 190PS Quattro Sline
Audi A4 2015 2.0 190PS Quattro Sline
Audi A4 2015 2.0 190PS Quattro Sline
Audi A4 2015 2.0 190PS Quattro Sline
Audi A4 2015 2.0 190PS Quattro Sline
Audi A4 2015 2.0 190PS Quattro Sline
Audi A4 2015 2.0 190PS Quattro Sline
Audi A4 2015 2.0 190PS Quattro Sline
Audi A4 2015 2.0 190PS Quattro Sline
Audi A4 2015 2.0 190PS Quattro Sline
Audi A4 2015 2.0 190PS Quattro Sline
16,900

Viti : 2015, I doganuar/regjistruar , Fuqia: 2.0 – 140KW 190PS , Naft

KM : 114 XXX KM

Quattro
S-line
Keyless
Tempomat
Navigacion
Tre Qelsa
Uleset lekure me ngrohje , buton dhe memory
Panorama larte
Kamera dhe sensoret per parking
Auto start-stop + hill start assist, Auto Hold
Drive select: Efficiency – Comfort – Dynamic – Individual

Cmimi 16.900 Euro

Veturen mund ta kontrolloni ne cdo servis

Përmbledhje

  • Kategoria: Vetura
  • Brendi: Audi
  • Modeli: A4
  • Transmetuesi: Automatik
  • Kilometra të Kaluara: 114000
  • Karburanti: Dizel / Naftë
  • Targa: Kosovare
  • Gjendja: E Përdorur
  • Viti i Modelit: 2015