Audi A4 2014
Audi A4 2014
Audi A4 2014
Audi A4 2014
Audi A4 2014
Audi A4 2014
Audi A4 2014
Audi A4 2014
Audi A4 2014
Audi A4 2014
Audi A4 2014
Audi A4 2014
Popullarizuar
12,500

Audi A4 2014

Start Stop, Keyless go, Motor 2.0 Diesel, Cruise Control, Fener LED dhe Inteligient, Auto Hold,

Kompjuter bordi, Navi, Baxho xhami, Efficency, Comfort, Auto, Dynamic, Individual, Sensor

dhe Kamera parkimi, Sendilje elektrike me

ngrohje dhe fryrje, Sendilja shoferit me memorie Komanda ne timon

131000km

E sapo targuar

Letrat e paguara per 1 vit

Cmimi:12500 euro i diskutueshem

Nr kontakti:0682042773

Përmbledhje

  • Kategoria: Vetura
  • Brendi: Audi
  • Modeli: A4
  • Transmetuesi: Automatik
  • Kilometra të Kaluara: 131000
  • Karburanti: Dizel / Naftë
  • Targa: Shqiptare
  • Gjendja: E Përdorur
  • Viti i Modelit: 2014